Gratis met de bus naar STRAAT

STRAAT wil toegankelijk zijn voor een breed publiek. Daarom bieden wij, in samenwerking met ABN AMRO, een unieke kans: in de maanden oktober 2025 t/m maart 2026 kun je bij het boeken van bepaalde activiteiten gratis busvervoer* reserveren voor jouw schoolklas.

Voor veel scholen is het organiseren van culturele uitstapjes niet meer vanzelfsprekend. Met dit initiatief krijgen meer leerlingen de kans om kunst en cultuur buiten de klas te beleven en de wereld van street art te ontdekken.

ABN AMRO zet zich in voor gelijke kansen en gelooft dat elk kind de ruimte moet krijgen om zijn of haar talenten te ontdekken. Door het beschikbaar stellen van gratis vervoer willen we samen zoveel mogelijk leerlingen inspireren en een creatieve ervaring bieden.

Hoe reserveer ik de bus?
Wil je met jouw klas langskomen? Boek een van de activiteiten in de aangegeven periode en geef tijdens het reserveren bij de opmerkingen aan dat je gebruik wilt maken van gratis busvervoer.

Met deze actie richten wij ons voornamelijk op middelbare scholen. Mocht je als basisschool gebruik willen maken van deze actie dan kun je hiervoor via de mail contact met ons opnemen. 

Voorwaarden voortgezet onderwijs en MBO
De bus is gratis te reserveren bij het boeken van een Street Art & Graffiti workshop of Stencil workshop.

  • Alleen beschikbaar bij boekingen in de periode oktober 2025 t/m maart 2026.**

  • Geldig voor scholen binnen een straal van 75 km van het STRAAT Museum.

  • Beschikbare starttijden: 11:00 uur en 13:30 uur.

  • Tot maximaal 45 leerlingen per tijdslot, afhankelijk van de datum.

  • Maximaal twee bussen per school. Per bus is er plek voor maximaal 55 personen incl. begeleiding.


Voorwaarden basisscholen

  • Alleen beschikbaar bij boekingen in de periode oktober 2025 t/m maart 2026.**

  • De bus is gratis te reserveren bij het boeken van een Interactieve rondleiding voor groep 5 t/m 8.

  • Geldig voor scholen binnen een straal van 25 km van het STRAAT Museum.

  • Beschikbare starttijden vanaf 11:00.

  • Maximaal 45 leerlingen per tijdslot.

  • Maximaal twee bussen per school. Per bus is er plek voor maximaal 55 personen incl. begeleiding.

* Mede mogelijk gemaakt door de Koninklijke Oostenrijk groep.
** Beperkt aantal ritten beschikbaar.

ABN Amro (Wit)

ABN AMRO is maatschappelijk hoofdpartner van STRAAT. Met dit sponsorschap draagt de bank bij aan positieve verandering op het gebied van duurzaamheid en gelijke kansen.